Sekrety urody Blanki Lipińskiej: Czego dowiedzieliśmy się o jej operacjach plastycznych

Blanka Lipińska – osoba, której nie da się dziś pominąć mówiąc o świecie polskiej popkultury. Autorka bestsellerowej trylogii 365 dni, jak również aktorka i prawdziwa ikona stylu. Jej uroda przyciąga uwagę niejednej osoby, jednak wiele osób zastanawia się, czy naturalny wygląd to zasługa zgryźliwej pracy i genów, czy może rezultat wizyt u chirurga plastycznego. Jakie operacje plastyczne miała Blanka Lipińska?

Początki kariery Lipińskiej są dosyć odległe od świateł reflektorów. Pracowała jako psychoterapeutka i doradca personalny. Swoje kroki w stronę show biznesu skierowała dopiero po znacznym sukcesie swojej debiutanckiej powieści. Kiedy na dobre zagościła na czerwonym dywanie, niewielu pamiętało, jak wyglądała na początku swojej kariery. Układanka zaczęła się składać, gdy w mediach społecznościowych zaczęły pojawiać się zdjęcia z przeszłości pokazujące dramatyczne zmiany w jej wyglądzie.

Główne zmiany zauważalne w jej wyglądzie to zmiany w jej twarzy, szczególnie wygląd nosa i ust. W dawniejszych fotografiach Blanka miała nieco inny kształt nosa – szerszy i mniej symetryczny. Aktualnie, jej nos jest cieńszy i bardziej zaokrąglony. Jakie operacje plastyczne miała Blanka Lipińska, to pytanie, które nurtuje wiele osób. Czy mogła poddać się operacji nosa, zwanej medycznie rinoplastyką?

Kolejna transformacja zauważalna u Lipińskiej to zmiany w jej ustach. Wcześniejsze fotki przedstawiają usta Blanki jako cienkie i mniej wyraziste. W porównaniu, jej obecne usta są pełne i wyraźnie zdefiniowane. Tutaj wpada w oko ewentualny zabieg z użyciem kwasu hialuronowego, który pozwala na modelowanie oraz dodanie objętości wargom.

Co ciekawe, Blanka nie kryje się z faktem, iż miała styczność z medycyną estetyczną. W jednym z wywiadów, przyznała się do korzystania z botoksu, tłumacząc, że 'niestety jestem bardzo ekspresyjna’, co skłoniło ją do korzystania z tego środka.

Zdaniem wielu ekspertów, odpowiedź na pytanie Jakie operacje plastyczne miała Blanka Lipińska to osobista sprawa samej Blanki. Współczesna chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna oferują szeroki zestaw możliwości poprawienia swojego wyglądu, a decyzja o poddaniu się takim zabiegom to zawsze kwestia wyboru danej osoby.

Niezależnie od tego, czy Blanka decydowała się na jakiekolwiek operacje plastyczne, niezaprzeczalnym jest, że jest dzisiaj uznawana za jedną z najbardziej wpływowych i znanych postaci w polskim świecie show-biznesu. Jej uroda, dzięki której zyskała wielu fanów, jest dla wielu kobiet wzorem do naśladowania.